!!! POZOR !!! OD 1.10.2018 ZMENA KATASTRÁLNEHO ZÁKONA *** S IMPULZ REALom BUDETE AJ PRI TEJTO ZMENE V POHODE A POKOJI, BUDETE SA MÔCŤ VENOVAŤ SVOJÍM BLÍZKYM, O VŠETKO SA ZA VÁS POSTARÁME, VYBAVÍME, ZABEZPEČÍME *** Spoločnosť Impulz Real, s.r.o., má špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami na byty, na domy a ostatné nehnuteľnosti, ktoré slúžia na bývanie.

007-21, Predaj 798 m2 stavebný pozemok Košice-okolie, Čaňa

  • Pozemok Čaňa

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Čaňa v Košiciach - okolie

Impulz Real, s.r.o., v zastúpení Ing. Peter Plačintár, +421903806237 Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Čaňa, Košice-okolie.

Ponúkaná nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a so súhlasom majiteľa nehnuteľnosti.
Popis pozemku:
Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce Čaňa, IBV Čaňa. Pozemok je trojuholníkového tvaru, slnečný, rovinatý s výmerou 798 m2. K pozemku je plánovaná asfaltová prístupová cesta. IS : elektrina – dve samostatné elektrické skrinky a optický kábel, na ulici je verejné osvetlenie.
- výmera: 798 m2
- rozmer: cca 55 x 37 x 42 m
Občianska vybavenosť:
- škôlka, škola, potraviny, lekáreň, autobus.
Využitie: výstavba rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite na priestrannom pozemku v bezprostrednej blízkosti Košíc a jazera Geča. Pozemok je vhodný pre klientov preferujúcich ticho, blízkosť prírody, jazera a možnosť vodných športov.
Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti. Realizujte s nami aj financovanie Vášho fantastického bývania, vzhľadom na naše skúsenosti Vám zabezpečíme najlepšie podmienky na trhu. Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Ing. Peter Plačintár 0903806237, placintar@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Podrobné informácie

vrátane provízie
798 m²
osobné
aktívne
studňa
230/400V
žumpa
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Čaňa, Košice-okolie, SlovenskoPre viac informácií kontaktujte

Ing. Peter Plačintár

Ing. Peter Plačintár

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

0903806237

placintar@impulzreal.sk Maklér má 22 ponúk
  • Štát Slovensko
  • Kraj Košický
  • Okres Košice-okolie
  • Mesto Čaňa
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt 0903806237
  • Aktualizované 15. október 2018

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Peter Plačintár

Ing. Peter Plačintár

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

0903806237

placintar@impulzreal.sk Maklér má 22 ponúk