Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: pozemok Kavečany

ID 05547 | Aktualizácia: 9. 9. 2016

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice
Obec:
Košice - Kavečany
Užitková plocha:
1025 m2
Celková plocha:
1025 m2
Stav:
pôvodný stav

Popis nehnuteľnosti:

Impulz Real, s.r.o. ponúka na predaj pozemok v KÚ Kavečany. Uvedená nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a po dohode s majiteľom nehnuteľnosti. Pozemok sa nachádza na lukratívnom mieste v blízkosti vyhliadkovej veže. Je mierne svahovitý s rozlohou 1025 m2 a nachádza sa pri asfaltovej príjazdovej ceste. Stav: pozemok je možné využiť na stavbu rekreačného objektu s možnosťou celoročného využívania . IS: elektrina je pri pozemku, vodu je potrebné riešiť vŕtanou studňou. Rozmer pozemku: cca 11x89m. Plocha pozemku : 1025 m2 . Využitie: výstavba rodinného domu.
Cena tejto nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete na našej stránke Impulz Real, s.r.o.
Bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti, Vám radi sprostredkujeme na telefónnom čísle: Ing. Rudolf Dohányos 0948626777.

Cena
30 700 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real - Build, s.r.o

0948 627 222

Ing. Rudolf Dohányos

0948 626 777

NARKS

Ďalšie pozemky v lokalite Košice Kavečany

Impulz Real, s.r.o.

Na predaj:

pozemok, 1064 m2

Košice - Kavečany

27 000 €