Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: 7-izbový dom Sever

ID 06196 | Aktualizácia: 22. 11. 2016

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice
Obec:
Košice - Sever
Zastavaná plocha:
215 m2
Užitková plocha:
320 m2
Celková plocha:
570 m2
Poschodie:
3
Počet izieb:
7
Balkón:
terasa
Stav:
pôvodný stav
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

Impulz Real, s.r.o. ponúka na predaj exkluzívny trojpodlažný rodinný dom, postavený na výnimočnom mieste, s výhľadom na celé mesto v časti Sever, na tichej slepej ulici, na pozemku o rozlohe 570m2. Túto nehnuteľnosť Vám predstavujeme po osobnej obhliadke a dohode s majiteľom. Na zastavanej ploche 215m2 má dom obytnú plochu 320m2. Dispozične je rozdelený na tri nadzemné podlažia. Na treťom podlaží o rozlohe 65m2 je parkovacie miesto pre dve vozidlá, garáž s automatickou bránou, zádverie a pracovňa. Na druhom podlaží o rozlohe 127m2 je chodba, knižnica, šatník, veľká kúpeľňa, technická miestnosť s práčovňou a štyri izby. Na prvom podlaží o rozlohe 120m2 je kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, spálňa, priestranná otvorená denná časť domu s veľkou kuchyňou so špajzou, jedálňou a obývačkou, ktorá je prepojená s veľkou terasou. V dennej časti je veľký vnútorný bazén s protiprúdom a perličkou. Všetky podlažia sú prepojené priestranným otvoreným schodišťom. Dom je postavený z keramickej tehly zn. Porotherm, interiér aj exteriér je vyhotovený do najmenších detailov. Stav: výborný. IS: všetky. Kúrenie: plynové - ústredné, podlahové, radiátory. Využitie: exkluzívny, viacgeneračný, rodinný dom na výnimočnom mieste. Celková cena domu je 578000eur, z toho 279000eur z vlastných zdrojov, prípadne hypotekárnym úverom, ďalších 299000eur je možné po dohode financovať formou dlhodobých bezúročných mesačných splátok. V prípade seriózneho záujmu je dohoda možná.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o. Tešíme sa na spoluprácu.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný maklér NARKS: Ing. Artúr Köteles 0940417707, koteles@impulzreal.sk.

Cena
279 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real - Build, s.r.o

0948 627 222

Ing. Artúr Köteles

0940 417 707

NARKS