Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: 4-izbová chata Sokoľ

ID 06334 | Aktualizácia: 5. 6. 2017

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice-okolie
Obec:
Sokoľ
Užitková plocha:
100 m2
Celková plocha:
450 m2
Poschodie:
2
Počet izieb:
4
Stav:
čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

Impulz Real, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbovú celoročne obývateľnú chatu iba 10 km od Košíc v obci Sokoľ . Chata sa nachádza na pozemku o rozlohe 450 m2, je kompletne zateplená s novou strechou, dispozične rozdelená na prízemie a prvé poschodie.
Na pozemku je tiež garáž pre dve auta.
IS: Elektrina, plyn, studňa, čistička odpadových vôd.
Využitie: Celoročne obývateľná chata s výborným prístupom do Košíc.
Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o. Tešíme sa na spoluprácu.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný maklér NARKS: Ing. Rudolf Dohányos 0948626777, dohanyos@impulzreal.sk.

Cena
98 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real - Build, s.r.o

0948 627 222

Ing. Rudolf Dohányos

0948 626 777

NARKS