Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: 4-izbová chata Malá Ida

ID 08050 | Aktualizácia: 13. 11. 2017

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice - okolie
Obec:
Malá Ida
Zastavaná plocha:
85 m2
Užitková plocha:
110 m2
Celková plocha:
540 m2
Poschodie:
2
Počet izieb:
4
Balkón:
terasa
Stav:
kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

Impulz Real, s.r.o. ponúka na predaj rekreačnú chatu na celoročné bývanie pri obci Malá Ida. Ponúkaná nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a so súhlasom majiteľa nehnuteľnosti.
Popis domu :
- kolaudácia: 2017
- kompletná rekonštrukcia: 2015-2016
- predmet kompletnej rekonštrukcie: nová prístavba v rozsahu dvoch spální, nové podlahy, stierky, plastové okná, stropy, kúpeľňa s WC, samostatné WC, kuchynská linka so spotrebičmi, terasy, parkovacie státie a pod.
- dispozícia: zádverie, chodba so šatníkovou skriňou, 2 x spálňa, obývacia izba, podkrovná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC s umývadlom, zastrešená terasa, nezastrešená terasa, technická miestnosť a špajza.
- strecha: sedlová - plech
Zastavaná plocha: 85 m2
Obytná plocha: 110 m2
Stav: Chata je určená pre klientov, ktorí sú nároční na lokalitu a vzdialenosť od Košíc. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcií, prispôsobená tak, aby sa v nej dalo celoročne bývať, je vhodná pre klientov športovo náročných nevynímajúc golfistov.
IS: vlastná studňa, elektrina, septik
Popis pozemku:
- parkovacie státie pre tri autá, prístrešok na drevo, dielna resp. sklad, brána na diaľkové ovládanie
- výmera: 540 m2
Občianska vybavenosť:
- škôlka, škola, potraviny, reštaurácia, pekáreň, autobus
Spôsob vykurovania:
- tuhé palivo - radiátory, teplá voda - tuhé palivo resp. elektrina
Využitie: rodinné bývanie v rekonštruovanej chate

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Ing. Rudolf Dohányos 0948626777, dohanyos@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Cena
115 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real - Build, s.r.o

0948 627 222

Ing. Rudolf Dohányos

0948 626 777

NARKS