Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: pozemok Krásna

ID 08213 | Aktualizácia: 3. 10. 2017

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice
Obec:
Košice - Krásna
Užitková plocha:
1140 m2
Celková plocha:
1140 m2
Stav:
pôvodný stav
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

Impulz Real, s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Košice – Krásna nad Hornádom. Ponúkaná nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a so súhlasom majiteľa nehnuteľnosti.
Popis pozemku:
Pozemok sa nachádza v zastavanom území Košice – Krásna nad Hornádom, IBV Záhumnie. Pozemok je slnečný, rovinatý s výmerou 1140 m2. K pozemku je plánovaná asfaltová prístupová cesta, ktorá je v procese realizácie. IS : voda, elektrina, optický kábel a tlaková kanalizácia sú v dosahu na hraniciach pozemku.
- výmera: 1140 m2
- rozmer: 41 x 28 m
Občianska vybavenosť:
- škôlka, škola, potraviny, lekáreň, autobus. Využitie: výstavba rodinného domu na nádhernom priestrannom pozemku v bezprostrednej blízkosti Košíc.

V prípade seriózneho záujmu možná dohoda na cene nehnuteľnosti.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Peter Plačintar 0903806237, placintar@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Cena
107 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real - Build, s.r.o

0948 627 222

Ing. Peter Plačintár

0903 806 237

NARKS