Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: 3-izbová chata Nižný Klátov

ID 08330 | Aktualizácia: 28. 8. 2017

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice - okolie
Obec:
Nižný Klátov
Zastavaná plocha:
33 m2
Užitková plocha:
58 m2
Celková plocha:
437 m2
Poschodie:
2
Počet izieb:
3
Balkón:
terasa
Stav:
čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

Impulz Real, s.r.o. Vám ponúka na predaj chatu v obci Nižný Klátov .
Ponúkaná nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a so súhlasom majiteľa nehnuteľnosti.
Popis domu :
- výstavba: 1980
- rekonštrukcia: 2010
- predmet čiastočnej rekonštrukcie: zateplenie stavby
- dispozícia: dvojpodlažná chata
- prízemie: zádverie so stavanými skriňami, obývačka s teplovodným krbom, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálenským kútom, plávajúce podlahy, terasa
- 1. poschodie : 2 x spálňa
- strecha: sedlová plech
Zastavaná plocha: 33 m2
Obytná plocha: 58,7 m2
Stav: výborný, chata je zateplená, postavená z kvádrov, výborne udržiavaná s peknou záhradou, altánkom, prípravou na otvorené záhradné sedenie s kuchynkou, priestrannou garážou pre dve autá a priestorom pre uskladnenie záhradného náradia.
IS: elektrina 220/380 V, studňa, žumpa cca 10 m3
Popis pozemku:
- kovaný plot a brána, formálna záhrada, garáž 30 m2 na dve autá s elektrickou bránou, altánok, priestor na uskladnenie záhradné náradia, terasa s grilom, priestor pre uskladnenie dreva
- výmera: 437 m2
Občianska vybavenosť:
- autobus, reštaurácia
Spôsob vykurovania:
- tuhé palivo – krbom-radiátory, elektrina
- Využitie: celoročné bývanie v tichej lokalite v bezprostrednej blízkosti Košíc alebo celoročne využiteľná chata na oddych a rekreáciu.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Ing. Peter Plačintar 0903806237, placintar@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Cena
85 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real - Build, s.r.o

0948 627 222

Ing. Peter Plačintár

0903 806 237

NARKS