Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: 3-izbový byt Hanojská Ťahanovce

ID 08644 | Aktualizácia: 14. 11. 2017

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice
Obec:
Košice - Ťahanovce
Ulica:
Hanojská
Užitková plocha:
78 m2
Celková plocha:
78 m2
Poschodie:
3/12
Počet izieb:
3
Balkón:
loggia
Stav:
čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

***REZERVOVANE*** Impulz Real, s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Hanojská ulica, Košice, časť Ťahanovce. Skvele dispozične riešený byt s výmerou 78m2 ponúka 3 nepriechodné izby, samostatnú kuchyňu, samostatnú kúpeľňu, samostatné WC, veľký murovaný šatník priamo v byte a priestrannú chodbu. Úložný priestor dopĺňa veľký kumbál priamo na poschodí a pivnica na prízemí. Byt prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou (vymenené plastové okná so žalúziami, toho roku kompletne nanovo utesnené), výmena elektrických rozvodov v jadre a v kuchyni, kuchynská linka je riešená na mieru so vstavanými spotrebičmi, plávajúce podlahy komplet v celom byte, stierky, nové bezpečnostné dvere. Predajom v byte ostávajú dve vstavané skrine (v chodbe a v spálni), kompletne zariadenie šatníka, kompletne zariadenie obývačky (okrem kresla), zariadenie chodby, kompletné zariadenie kuchyne (okrem chladničky a mikrovlnky, ostáva na mieru robený stôl so stoličkami). Orientácia Z (3 izby), J (kuchyňa). Bytový dom je kompletne zateplený, je odsúhlasená komplet výmena výťahov (nákladný i osobný, budú nové výťahové kabíny), rovnako bude kompletne urobený interiér bytového domu. Krásny byt vo veľmi dobrom stave za primeranú cenu. Maklér odporúča.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Lucia Talianová 0948797013, talianova@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Cena
87 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real, s.r.o.

0948 627 111

Lucia Talianová

0948 797 013

NARKS

Ďalšie byty v lokalite Košice Ťahanovce

Impulz Real, s.r.o.

Na predaj:

3-izb. byt, 72 m2

Košice - Ťahanovce
ul. Aténska

89 000 €

Impulz Real, s.r.o.

Na predaj:

3-izb. byt, 79 m2

Košice - Ťahanovce
ul. Čínska

84 400 €

Impulz Real, s.r.o.

Na predaj:

3-izb. byt, 80 m2

Košice - Ťahanovce
ul. Belehradská

90 000 €

Impulz Real, s.r.o.

Na predaj:

3-izb. byt, 82 m2

Košice - Ťahanovce
ul. Varšavská

92 500 €

Impulz Real, s.r.o.

Na predaj:

3-izb. byt, 75 m2

Košice - Ťahanovce
ul. Helsinská

83 000 €