Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: 4-izbový dom Pereš

ID 08724 | Aktualizácia: 28. 11. 2017

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice
Obec:
Košice - Pereš
Zastavaná plocha:
245 m2
Užitková plocha:
168 m2
Celková plocha:
800 m2
Poschodie:
1
Počet izieb:
4
Balkón:
terasa
Stav:
pôvodný stav
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

Impulz Real, s.r.o. Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, na 8á pozemku, v meste Košice, časť Pereš. Túto nehnuteľnosť Vám predstavujeme po osobnej obhliadke a dohode s majiteľom. Na zastavanej ploche 245m2 má dom obytnú plochu 168m2. Dispozične je dom členený na zádverie, chodbu, veľkú otvorenú obývačku s krbom, krytou terasou a kuchyňou, hlavnú spálňu s kúpeľňou, veľkú kúpeľňu, dve izby, technickú miestnosť s práčovňou, garáž s automatickou bránou a kryté garážové státie. V podkroví s dobrou svetlou výškou je priestranný odkladací priestor. Na záhrade je otvorená terasa s bazénom. Dom má ideálnu orientáciu na svetové strany a nachádza sa na skvelom mieste. Interiér, ako aj exteriér domu je vyhotovený a vybavený do najmenších detailov z nadštandardných materiálov. Stav: celá nehnuteľnosť je vo vynikajúcom stave. IS: mestský vodovod, vlastná studňa, nádrž na dažďovú vodu 1m3, kanalizácia, plyn, elektrina. Kúrenie: plynový kondenzačný kotol, podlahové, v izbách radiátory, krb v obývačke má prieduchy v ďalších izbách. Využitie: skvelý dom na výbornom mieste. Iné súčasti: zavlažovací systém, bazén s tepelným čerpadlom, nehnuteľnosť sa predáva so zariadením, záhradným nábytkom a s nadštandardným vybavením na údržbu exteriéru.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti. Realizujte s nami aj financovanie Vášho fantastického bývania, vzhľadom na naše skúsenosti Vám zabezpečíme najlepšie podmienky na trhu aj s výhodným bonusom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Ing. Artúr Köteles 0940417707, koteles@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Cena
400 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real - Build, s.r.o

0948 627 222

Ing. Artúr Köteles

0940 417 707

NARKS

Ďalšie domy v lokalite Košice Pereš

Impulz Real, s.r.o.

Na predaj:

4-izb. dom, 170 m2

Košice - Pereš

265 000 €