Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: pozemok Lorinčík

ID 08729 | Aktualizácia: 28. 11. 2017

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice
Obec:
Košice - Lorinčík
Užitková plocha:
740 m2
Celková plocha:
740 m2
Stav:
pôvodný stav
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

Impulz Real, s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Košice II – Lorinčík Ponúkaná nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a so súhlasom majiteľa nehnuteľnosti.
Popis pozemku:
Pozemok sa nachádza v zastavanom území Košice II – Vyšný Lorinčík. Pozemok je slnečný, rovinatý s kompletnou infraštruktúrou. Pozemok sa nachádza v blízkosti lesa. K pozemku je vydaný predbežný súhlas na výstavbu rodinného domu.
- výmera: 740 m2
- Rozmer: cca 35x21 m
- IS : voda, elektrina 230/400 V, odpad, optický kábel – na pozemku.
Občianska vybavenosť:
- škôlka, nákupné stredisko, lekáreň, autobus, reštaurácia
Využitie: výstavba rodinného domu vo vyhľadávanej lukratívnej časti Košíc s výbornou dostupnosťou do centra.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti. Realizujte s nami aj financovanie Vášho fantastického bývania, vzhľadom na naše skúsenosti Vám zabezpečíme najlepšie podmienky na trhu aj s výhodným bonusom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Ing. Peter Plačintar 0903806237, placintar@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Cena
120 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real - Build, s.r.o

0948 627 222

Ing. Peter Plačintár

0903 806 237

NARKS

Ďalšie pozemky v lokalite Košice Lorinčík

Impulz Real, s.r.o.

Na predaj:

pozemok, 1000 m2

Košice - Lorinčík

73 000 €