Ponuka: Typ: Cena: Nájdených:
Predaj loading Od: Do:
loading
Prenájom Lokalita: Výmera:
loading Od: Do:

Predaj: 1-izbový byt Bielocerkevská Furča

ID 08731 | Aktualizácia: 6. 12. 2017

Lokalita:
Košický kraj, okres Košice
Obec:
Košice - Furča
Ulica:
Bielocerkevská
Užitková plocha:
42 m2
Celková plocha:
42 m2
Poschodie:
2/13
Počet izieb:
1
Balkón:
loggia
Stav:
čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo:
OV

Popis nehnuteľnosti:

***REZERVOVANE*** Impulz Real, s.r.o. Vám ponúka na predaj 1-izbový byt, Košice III, sídlisko Dargovských hrdinov (Furča), na ulici Bielocerkevská.
Popis bytu:
- byt je v osobnom vlastníctve o výmere 42 m2
- nachádza sa na 2/13 poschodí a má dve zasklené loggie
- byt je slnečný a teplý, orientovaný na západnú stranu
- z bytu je výhľad na celé mesto
- k bytu prináleží pivnica
- nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou

Rekonštrukcia bytu zahŕňa, nové bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúca podlahy v izbe, dlažba na chodbe, kuchyni a v kúpeľni, menené elektrické rozvody v kúpeľni a kuchyni. V kuchyni je zánovná kuchynská linka. Kúpeľňa je zo sadrokartónu, v kúpeľni sa nachádza murovaný sprchovací kút, toaleta je samostatná.
Stav bytového domu:
- bytový dom je zateplený, má novú vstupnú bránu a nové stúpačky

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti. Realizujte s nami aj financovanie Vášho fantastického bývania, vzhľadom na naše skúsenosti Vám zabezpečíme najlepšie podmienky na trhu aj s výhodným bonusom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Matúš Talian 0948125199, mtalian@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Cena
66 000 €

Dohodnite si obhliadku


Impulz Real, s.r.o.

0948 627 111

Matúš Talian

0948 125 199

NARKS