Nikdy v živote nezabudnite na tieto tri veci. Že domov nie je miesto, ale pocit. Že čas sa nemeria hodinami, ale okamihmi. A že tlkot srdca sa nedá počuť, ale cítiť a zdieľať.. - Neznámy autor

Exkluzívny predaj

PREČO PREDÁVAŤ EXKLUZÍVNE? • Maximálna podpora

 • Maximálna ochrana

 • Maximálna starostlivosť

 • Maximálny zisk


Naši klienti, medzi ktorých môžete patriť aj Vy, už pochopili, že zveriť svoju nehnuteľnosť na predaj/prenájom viacerým realitným kanceláriám je to najhoršie, čo ich mohlo stretnúť. Náš klient už neuvažuje predávať svoju nehnuteľnosť sám. Medzi ich prvé kroky, pri uvažovaní o predaji alebo kúpe je vybrať si svojho rodinného realitného makléra.


Prečo?: • Emócie predávajú – je dôležité pripraviť vašu nehnuteľnosť na predaj nielen po cenovej stránke, ale aj po emočnej stránke. Naši rodinný realitný makléri vám pomôžu s týmto prvým a najdôležitejším krokom už hneď na začiatku. Pripravia vašu nehnuteľnosť na propagáciu tak, aby sa klientom páčila, aby získala svoje čaro, aby mala svoju výnimočnosť, aby sme z nej dostali maximum, čo daná nehnuteľnosť v danej lokalite dokáže ponúknuť.

 • Cena je rozhodujúca – naši rodinný realitný makléri pri stanovení ceny pracujú nielen s aktuálnou ponukou na trhu, ale vychádzajú aj z dát predaných nehnuteľností v danej lokalite a zohľadňujú rôzne faktory ovplyvňujúce prvotné nastavenie ceny. Je nesmierne dôležité, aby prvotné nastavenie ceny bolo správne, aby nedochádzalo v čase predaja k výraznému niekoľkonásobnému skokovému znižovaniu ceny, čo môže pôsobiť na kupujúceho nedôverčivo až rozpačito, s cieľom ďalšieho znižovania v prípade prejaveného záujmu.

 • Plánované obhliadky – pri exkluzívnych zmluvách viete mať pod kontrolou obhliadky, stanoviť si čas a deň, kedy ste ochotný a viete v maximálnej miere venovať tento čas kupujúcim na obhliadkach, zútulniť a pripraviť svoju nehnuteľnosť. Takýto predaj s vopred plánovanou obhliadkou má svoj zmysel, svoje čaro, svoju jedinečnosť, ktorú by ste mali radi dopriať nielen svojej nehnuteľnosti, ale aj samy sebe.

 • Sila realitného tímu – v spoločnosti Impulz Real, s.r.o. pracujú výnimoční ľudia, o vašej nehnuteľnosti má vedomosť každý člen v kolektíve a každý z nich sa snaží robiť maximum, aby pomohli spoločne predať vašu nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, čo najbezpečnejšie a čo najlepšie s maximálnym komfortom, ktorý si zaslúžite.

 • Pravidelná informovanosť – pri exkluzívnych zmluvách po dohode so svojím rodinným realitným maklérom viete byť informovaný o všetkých aktivitách, ktoré sa s vašou nehnuteľnosťou robia. Viete byť informovaný tak o počte obhliadok, pokiaľ sa neviete zúčastniť každej jednej, viete byť informovaný o výsledkoch a dôvodoch, prečo sa klient pre vašu nehnuteľnosť nerozhodol, až po ostatné aktivity, ktoré robí váš rodinný realitný maklér, aby predal vašu nehnuteľnosť.

 • Pravidelná kontrola – váš exkluzívny rodinný realitný maklér na pravidelnej báze sleduje ponuku nových nehnuteľností, aby práve tá vaša bola neustále konkurencieschopná a patrila medzi TOP nehnuteľnosti na trhu. Aby nebola skopírovaná inou neprofesionálnou realitnou kanceláriou a mala svoju jedinečnú a JEDNU a JEDNOTNÚ cenu na trhu.

 • Ochrana súkromia – celý tím Impulz Real, s.r.o. zabezpečuje maximálnu ochranu súkromia pred nežiadúcimi osobami, pred zneužitím informácií o vašej nehnuteľnosti, pred zrakmi nepovolaných. S vaším súkromím narábame citlivo a profesionálne, aby sme predišli nepríjemným situáciám.

 • Právnik po ruke – naši exkluzívny klienti majú k dispozícií aj nášho právnika, ktorý sa venuje v prvom rade realitnému právu, pomáha spolu s rodinným realitným maklérom nastavovať proces od úspešnej rezervácie nehnuteľnosti až po úspešný podpis kúpnych zmlúv, vyplatenie kúpnej ceny a zmenu majiteľa na katastri.

 • Vzdelaný a profesionálny rodinný realitný maklér – Váš rodinný realitný maklér sa neustále vzdeláva a dopĺňa si informácie potrebné pre svoju realitnú prácu, venuje sa len realitnej činnosti a všetkému, čo k úspešnému realitnému obchodníkovi patrí, aby vedel nielen poradiť, ale aj pomôcť. Je certifikovaný (na základe úspešného testovania po seminároch a vzdelávacích programoch) a licencovaný (realitná licencia nepovinná pre realitný trh, no povinná pre našu realitnú kanceláriu – potvrdenie toho, že ste si vybrali správne)

 • Odmena až po úspešnom obchode – Váš rodinný realitný maklér dostane svoju odmenu až po úspešnom zrealizovaní obchodu, je takto motivovaný, aby vašu nehnuteľnosť predal čo najlepšie a čo najefektívnejšie.

 • Pomoc po predaji je samozrejmosť – práca Vášho rodinného realitného makléra nekončí uzatvorením kúpnej zmluvy, ale je vám nápomocný aj pri odovzdávaní nehnuteľnosti, pri spísaní stavov jednotlivých meračov až po následnú informovanosť toho, čo je potrebné ešte realizovať, aby sa na niečo nezabudlo.

 • Hypotéka pod kontrolou – rodinný realitný maklér zabezpečuje servis aj pri klientovi, ktorí od vás kupuje nehnuteľnosť prostredníctvom úverových zdrojov. Je priamo súčinný pri zabezpečení dokumentov potrebných k úspešnému schváleniu úveru.