Nikdy v živote nezabudnite na tieto tri veci. Že domov nie je miesto, ale pocit. Že čas sa nemeria hodinami, ale okamihmi. A že tlkot srdca sa nedá počuť, ale cítiť a zdieľať.. - Neznámy autor

Impulz Real, s.r.o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

JUDr. Karina Holopová

JUDr. Karina Holopová

Back Office

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421948916517

holopova@impulzreal.sk Maklér má 7 ponúk
Lucia Talianová

Lucia Talianová

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421948797013

talianova@impulzreal.sk

splnená úloha = dosiahnutý cieľ = obojstranná spokojnosť

99% spokojných klientov = vaša spätná väzba a ohodnotenie mojej práce

Celý svoj profesijný život venujem službe klientom. Realitný obchod sa stal mojou vášňou už v roku 2007 a rovnakú vášeň mám preň i dnes. Zrealizovala som stovky realitných obchodov. Pri každom z nich uplatňujem rovnaké princípy- profesionalitu, ľudskosť, rešpekt, priamosť, čestnosť a spoločný cieľ. Pokiaľ hľadáte konštruktívneho človeka s orientáciou na výsledok, ste správne v mojich rukách.

Realitný trh na Slovensku je divoký. Nielen u nás, ale aj v okolitých krajinách. Neexistujú jednotné a zákonom stanovené pravidlá, ktoré by profesiu realitných maklérov regulovali. Preto som nesmierne vďačná, že patríme nielen ako realitná kancelária i ako jednotliví makléri (úspešne absolvovaná licencia) do elitnej skupiny NARKS - Národná asociácia realitných kancelárii Slovenska. (www.narks.sk, od roku 1992)

Lucia Talianová, rodinný realitný maklér, spoluzakladateľ Impulz Real, s.r.o., člen predsedníctva NARKS

Maklér má 57 ponúk Certifikáty
Ing. Oľga Sabolová

Ing. Oľga Sabolová

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

+421918530748

sabolova@impulzreal.sk Maklér má 33 ponúk Certifikáty
Ing. Peter Plačintár

Ing. Peter Plačintár

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421903806237

placintar@impulzreal.sk

Po dlhoročnej práci s vedením veľkého kolektívu a manažovaním jeho činnosť, odrážajúcej vysokú mieru zodpovednosti a spoľahlivosti, som sa rozhodol ponúknuť svoje nadobudnuté skúsenosti a zručnosti realitnému trhu. Pri sprostredkovaní predaja a kúpy nehnuteľností rôzneho druhu sa snažíme práve my, realitní makléri, ponúknuť klientom vhodné prostredie na bezproblémový priebeh obchodu. Snažím sa pôsobiť ako mediátor medzi predávajúcim a kupujúcim. Mojím cieľom je dosiahnutie absolútnej spokojnosti na obidvoch stranách, uvedomujúc si váhu životných rozhodnutí našich klientov. Podporou pri mojej práci a realizácii Vašich snov je jedinečný kolektív našej realitnej kancelárie.

Maklér má 18 ponúk Certifikáty
Viktória Uličná

Viktória Uličná

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskymówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421908325270

ulicna@impulzreal.sk Maklér má 10 ponúk
Ing. Denis Konovalov

Ing. Denis Konovalov

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmluvim česky

+421940525500

konovalov@impulzreal.sk

Realitná činnosť je výzva, ktorú som sa rozhodol prijať od 5.11.2020 v spoločnosti Impulz Real, s.r.o. a v ktorej som sa vynikajúco uplatnil ako absolvent stavebnej fakulty (ukončenie vysokej školy v 06/2023 získaním titulu ING.). Moje skúsenosti, znalosti a zručnosti v oblasti nehnuteľností mi umožňujú poskytovať klientom vynikajúcu kvalitu služieb a zabezpečiť ich spokojnosť.

Po absolvovaní stavebnej fakulty som nadobudol solídne teoretické a praktické vedomosti ktoré sa týkajú stavebníctva a pri hľadaní nového bývania sú neodmysliteľnou súčasťou. Tieto znalosti mi umožňujú nielen efektívne komunikovať s klientmi a porozumieť ich potrebám, ale aj poskytovať odborné rady a odporúčania. Moja schopnosť analyzovať a hodnotiť nehnuteľnosti je základom pre efektívne vyhľadávanie a predávanie vhodných objektov.

V realitnej činnosti je spokojnosť klientov najvyššou prioritou. Sústredím sa na ich individuálne požiadavky a usilujem sa vyhovieť ich očakávaniam. Som presvedčený, že otvorený a dôveryhodný vzťah s klientom je základom úspechu. Preto sa snažím byť prístupný, poskytovať jasnú komunikáciu a riešiť akékoľvek otázky či obavy, ktoré môžu vzniknúť počas procesu práce s nehnuteľnosťami.

Môj profesionálny profil je obohatený o skúsenosti, ktoré som nadobudol a stále nadobúdam počas práce v spoločnosti Impulz Real, s.r.o.. Tieto praxou získané skúsenosti mi umožňujú efektívne riadiť rôzne aspekty realitnej činnosti, vrátane trhového výskumu, marketingu a jednania s klientmi. Moje schopnosti v oblasti vyjednávania a uzatvárania zmlúv prispievajú k úspešnému dokončeniu obchodov a dlhodobému vzťahu s klientmi.

Verím, že kombinácia mojich znalostí, zručností a skúseností v oblasti realitnej činnosti a stavebného sektoru mi umožní poskytovať prvotriedne služby pre klientov.

Maklér má 21 ponúk Certifikáty
Mgr. Gabriela Ferenczová

Mgr. Gabriela Ferenczová

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421908520254

ferenczova@impulzreal.sk Maklér má 8 ponúk Certifikáty
Ing. Pavol Andrejovský, PhD.

Ing. Pavol Andrejovský, PhD.

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

+421903619621

andrejovsky@impulzreal.sk Maklér má 2 ponuky Certifikáty
Ing. Jana Jevočinová

Ing. Jana Jevočinová

rodinný realitný maklér

+421905648413

jevocinova@impulzreal.sk Maklér má 11 ponúk Certifikáty
Rastislav Trojan

Rastislav Trojan

rodinný realitný maklér

+421910246762

trojan@impulzreal.sk Maklér má 6 ponúk