!!! POZOR !!! OD 1.10.2018 ZMENA KATASTRÁLNEHO ZÁKONA *** S IMPULZ REALom BUDETE AJ PRI TEJTO ZMENE V POHODE A POKOJI, BUDETE SA MÔCŤ VENOVAŤ SVOJÍM BLÍZKYM, O VŠETKO SA ZA VÁS POSTARÁME, VYBAVÍME, ZABEZPEČÍME *** Spoločnosť Impulz Real, s.r.o., má špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami na byty, na domy a ostatné nehnuteľnosti, ktoré slúžia na bývanie.

Naše referencie

Predávajúca:


Chcela by som sa poďakovať za Vaše služby a profesionálne jednanie pri dokumentoch a to, ako sa rýchlo uskutočnil predaj.


Predávajúci:


Ďakujem za maximálne ústretový a profesionálny prístup. Prajem Vám veľa pracovných a osobných úspechov. Určite Vás odporučím všade tam, kde o tieto služby niekto prejaví záujem. Ešte raz ďakujem.


Predávajúci:


Ďakujem ešte raz za všetko a prajem Vám veľa pracovných, aj súkromných úspechov.


Kupujúci:


Odporúčam, ďakujem za obchod.


Predávajúci, pozemok Čaňa:


Dobrý deň, s Vašimi službami sme boli spokojní, vážime si profesionálny prístup a seriózne jednanie. V budúcnosti ak budeme riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, určite využijeme služby Vašej kancelárie IMPULZREAL.


Kupujúci:
Vážená pani Dohányosová, som veľmi smutný z toho, že ste mi veľmi rýchlo našla bývanie, za čo Vám vrúcne ďakujem.


Kupujúci:


Pán PLAČINTÁR bol som s Vami a s Vašou realitnou kanceláriou IMPULZREAL maximálne spokojný. Stále ste našli riešenie na každý problém, ktorý nastal a spravili ste všetko pre spokojnosť zákazníka čiže mňa.  Ďakujem Vám za to a prajem veľa úspechov či už v pracovnej alebo súkromnej sfére. 
S pozdravom Matej Biroš váš spokojný zákazník 


Predávajúca, pozemok Krásna:


Dobrý deň, pán Plačintár, rada by som sa Vám poďakovala za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti, za korektný a bezproblémový priebeh celej transakcie. Ďakujem a prajem veľa úspechov.


 

Predávajúci, pozemok Krásna:


Dobrý deň, pán inžinier Talian, prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie som práve kúpil pekný stavebný pozemok v Krásnej. Chcem sa týmto poďakovať vašim pracovníkom, Ing. Petrovi Plačintárovi a JUDr. Jaroslavovi Cmorejovi za hladký priebeh celého procesu. Obchod prebehol v príjemnej, bezproblémovej atmosfére, nemal som nijaké pochybnosti o tom, že niečo nie je v poriadku. Želám Vám, aby ste podobné úspešné riešenia potrieb záujemcov o realitné komodity pripravovali aj naďalej, za čo Vám budú klienti vďační a zaviazaní.


Kupujúca:


Impulz Real vrelo odporúčam. Veľmi oceňujem profesionálny a ľudský prístup realitného makléra (p. Matúš Talian) a právneho zástupcu (p. Jaroslav Cmorej). Ďakujem pekne za spoluprácu a prajem veľa úspechov. Nech sa darí!