Nikdy v živote nezabudnite na tieto tri veci. Že domov nie je miesto, ale pocit. Že čas sa nemeria hodinami, ale okamihmi. A že tlkot srdca sa nedá počuť, ale cítiť a zdieľať.. - Neznámy autor

Polyfunkčný objekt, ÚP 1200 m2, Zempl. Šírava, Vinné, Michalovce

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Rodinný dom na predaj v lokalite Vinné v Michalovciach

Bývajte, podnikajte, relaxujte a dovolenkujte na jednom mieste v bezprostrednej blízkosti Zemplínskej Širavy. Ak hľadáte nadštandardné bývanie v tichej lokalite so zabehnutou prevádzkou autoservisu, pneuservisu, skladových, kancelárskych priestorov a veľkým „openspace“ priestorom vhodným na prevádzku showroomu alebo gastroprevádzky (vhodné na svadby, rodinné oslavy a iné) je táto ponuka určená práve Vám!
EXKLUZÍVNE Vám Impulz Real, s.r.o., v zastúpení Ing. Peter Plačintár, +421903806237 ponúka na predaj práve tento polyfunkčný objekt v extraviláne obce Vinné, okr. Michalovce.
Ponúkaná nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a so súhlasom majiteľa nehnuteľnosti.
PRE 3D PREHLIADKU A PODROBNÚ PREZENTÁCIU NEHNUTEĽNOSTI NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ!
Popis domu: - samostatne stojaci trojpodlažný objekt postavený z pórobetónových tvárnic, valbová strecha s krytinou Bramac, v celom objekte sú inštalované plastové okná, vchodové dvere do obytnej časti sú plastové, časť tretieho nadzemného podlažia je klimatizovaná.
Dispozícia: - Prízemné podlažie má cca 370 m2: tento priestor disponuje kompletne zariadeným a zabehnutým autoservisom a pneuservisom so stálou klientelou. Predajňu pneumatík, skladové priestory, kancelárie, šatňa pre personál, sociálne zázemie.
- 1. Nadzemné podlažie cca 415 m2: podlažie s veľkým „openspace“ priestorom o rozlohe 340 m2 je možné zrealizovať veľké množstvo podnikateľských zámerov, napr. predajňu, showroom, gastroprevádzku orientovanú na svadby, rodinné oslavy alebo diskotéku, predajňu lodí, atď.
- Medziposchodie : na medziposchodí sa nachádzajú dve miestnosti 70 m2 (TM a Sklad)
- 2. Nadzemné podlažie cca 300 m2: na vrchnom podlaží objektu sa nachádzajú veľkorysé plne zariadené obytné priestory, ktoré sa skladajú z 2x garsónka, 45m2 / 58,8 m2 a priestorovo nadštandardný 3 izbový byt o celkovej rozlohe 187 m2. Jednotlivé podlažia v objekte sú spojené 3. ramenným centrálnym schodiskom s drevenými stupnicami.
Inžinierske siete :- elektrina 230/400 V, obecný vodovod, plyn, kanalizácia, internet a satelit, solárne kolektory,
- prevádzkové náklady (2 osoby, prevádzkovaný pneuservis) – 250 € / mesiac
Zastavaná plocha: cca 470 m2, Obytná plocha: cca 300 m2, Úžitková plocha : cca 890 m2
Popis pozemku: - výmera: cca 1594 m2, k nehnuteľnosti patrí okrasno-úžitková záhrada so skleníkom a množstvom ovocných stromov, prístup k objektu je po verejnej asfaltovej komunikácii z dvoch prístupov. Vstup je možný do pneuservisu z priľahlého parkoviska alebo na 1. nadzemné podlažie z obecnej cesty.
impulzreal.sk/polyfunkcny-objekt-up-1200-m2-zempl-sirava-vinne-michalovce-643730
Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky, právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky. Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný a licencovaný rodinný realitný maklér NARKS: Ing. Peter Plačintár 0903806237, placintar@impulzreal.sk. Teším sa na spoluprácu.

Podrobné informácie

vrátane provízie
4
470 m²
1200 m²
1594 m²
1200 m²
čiastočne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vlastné - plyn
23 m²
áno - 5 áut
Ytong
zariadený
po rekonštrukcii
exteriérový
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vinn´é, Vinné, Michalovce, SlovenskoPre viac informácií kontaktujte

Ing. Peter Plačintár

Ing. Peter Plačintár

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421903806237

placintar@impulzreal.sk Maklér má 6 ponúk
 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Michalovce
 • Mesto Vinné
 • Ulica Vinn´é
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Kontakt +421903806237
 • Aktualizované 17. september 2021

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Peter Plačintár

Ing. Peter Plačintár

rodinný realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuI speak englishmluvim česky

+421903806237

placintar@impulzreal.sk Maklér má 6 ponúk